Agent vanzari ( Junior Telesales Agent )

SKY GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si contactarea clientilor potentiali in piata;
- intretinerea si dezvoltarea portofoliului existent;
- promovarea constanta a produselor si serviciilor firmei;
- intocmirea de analize si rapoarte periodice;
- efectuarea unui volum de minim 50 contactari/zi.

CERINTE

- initiativa si implicare activa;
- personalitate puternica, ambitioasa , focusata pe performante;
- disponibilitate pentru ore suplimentare;
- abilitati in abordarea clientilor prin telefon;
- capacitatea de a intretine un portofoliu si de a-l dezvolta in permanenta;
- inclinatii spre intocmirea de analize si capacitatea de a actiona in consecinta pe baza lor

BENEFICII OFERITE

- salar fix + bonus din realizari;
- posibilitea de a activa intr-o firma care este lider pe acest segment de piata, in Romania;
- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si foarte ambitioasa;
- climat de lucru deosebit.