AGENT VANZARI

S.C. SATIMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul disponibil la SC Satimpex SRL ofera unui viitor ocupant sansa unei dezvoltari personale si profesionale durabile.
Are responsabilitatea de a stabili contactele cu firmele din Romania care ar putea reprezenta beneficiarii produselor noastre, de a le prezenta gama de produse, de a le face oferte de pret si de a urmari indeplinirea tuturor obligatiilor contractuale.
Are sansa de a patrunde in cele mai mari companii din Romania, ca si reprezentat al unei firme lider de piata, de a dobandi o experienta si cunostinte care il poate propulsa catre cele mai inalte niveluri.

CERINTE

Un agent de vanzari pentru Satimpex trebuie sa aiba excelente abilitati de comunicare, sa fie o persoana flexibila, adaptabila, deschisa la nou, cu o prezenta de spirit placuta, care sa-si doreasca sa fie in centrul discutiilor si sa fie capabila de a vedea o situatie in ansamblul ei.
Trebuie sa fie un absolvent de invatamant superior, care are cel putin 2 ani experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-telefon
-masina