agent vanzari

RS SARA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza continuu piata de profil si identifica noi oportunitati de dezvoltare;
Mentine si extinde portofoliul de clienti;Preluare comenzi si livrare marfa;
Prezentari de servicii si produse;
Isi planifica singur activitatea de vanzare si prospectare;
Participa la sedintele departamentului vanzari;
Se perfectioneaza continuu in ceea ce priveste cunostintele procesului de vanzare, caracteristicile si avantajele produselor din portofoliul firmei;
Se incadreaza in strategia companiei si participa activ la indeplinirea obiectivelor acesteia prin politica de promovare si vanzare practicata;
Ofera superiorilor ierarhici in timpul solicitat, informatii corecte si complete in legatura cu situatia clientilor din zona alocata;

CERINTE

Persoana placuta, gandire pozitiva, usurinta in relationare;
Spirit organizatoric, persoana cu initiativa;
Orientare catre rezultate si in special catre vanzare;
Dorinta de dezvoltare personala continua;
Cunostinte PC (MS Office & Internet);
Permis de conducere categoría B (de minim 2 ani)
Experienta in vanzari minim 3 ani(experienta in vanzari de produse auto constituie un avantaj;
Minim engleza mediu;

BENEFICII OFERITE

Salar fix motivant,comision din incasari,telefon.
asigurare privata de sanatate

dealer Suzuki din 2001, cu o experianta de 15 ani in domeniul auto