Agent Ticketing

Success HR Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- furnizeaza informatii clientilor in legatura cu rutele aeriene, orarele de calatorie, tipurile de avioane si alte informatii necesare,
-realizeaza rezervarea calatoriilor aeriene,
-emite bilete de calatorie pentru companiile aeriene,
-realizeaza activitati turistice conexe

CERINTE

Cerinte job:
-Curs Amadeus Basic si emitere - OBLIGATORIU
-experienta relevanta de minim 2 ani
-Cunostinte PC- MS OFFICE (Excel, Word) Navigare Internet
-limba engleza la nivel avansat
-limba germana constituie un avantaj
-permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
-persoana sociabila, serioasa, punctuala, comunicativa, ambitioasa si optimista, rezistenta la stres.
-Bun organizator.
Studii /calificari necesare:
-Studii universitare in domeniul Turismului

BENEFICII OFERITE

Oferte si beneficii:
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic
-echipa tanara

Valabilitate: 13.07.2012-14.08.2012
Locatia: Timisoara