Agent de vanzari detergenti profesionali pentru domeniul Horeca

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Multinationala americana, leader global in furnizarea de servicii si tehnologii in domeniul apei, igienei și energiei este in cautarea unui Agent de vanzari cu abiliitati tehnice, care isi doreste o cariera stralucita cu contract pe perioada nedeterminata.

Responsabilitati:
-largirea portofoliul de clienti
-prezentarea produselor din portfoliul companiei
-incasarea banilor
-preluarea comenzilor de la clienti
-instalare sisteme de dozare detergenti/dezinfectanti
-service si mentenanta a sistemelor de dozare

CERINTE

Cerinte:
-experienta de minim 1 an in vanzari directe (pe teren)
-persoana tehnica, pasionata de instalatii electrice
-studii medii finalizate
-abilitati bune de comunicare
-permis de conducere categoria B
-experienta de minim 1 an in vanzari reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Instrumente de lucru:
-masina de serviciu
-instruire la locul de munca

Ti-am starnit curiozitatea? Atunci iti asteptam aplicatia la adresa de e-mail: timisoara@evolution-hcc.ro

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.