Agent de Vanzari

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unei persoane organizate, responsabile si motivate cu dorinta de a-si dezvolta o cariera de succes in vanzari in cadrul unei companii cu capital romanesc care produce ambalaje de carton.

CERINTE

• contactarea clientilor existenti
• marirea portofoliului de clienti
• promovarea produselor companiei
• cresterea volumului de vanzari
• gestionarea eventualelor nemultumiri ale clientilor
• verificarea si gestionarea tuturor livrarilor pe zona

BENEFICII OFERITE

• Salar fix si comision
• Program de lucru de luni pana vineri 8:00-16:30
• Training-uri de specialitate

Instrumente de lucru: masina de servici, telefon si laptop.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.