agent de vanzari

ELECTRO-MECH 2014 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului:
 Analizarea cerinţelor clientilor;
 Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenti;
 Pregătirea ofertelor comerciale, participare discutii comerciale;
 Efectuarea de prezentări de produse;
 Particularizarea ofertei de produse pentru fiecare client;
 Menţinerea contactelor permanente cu reprezentanţii clientilor;
 Participarea la acţiuni promoţionale.

CERINTE

Cerinte:
 Permis de conducere
 Obligatoriu cunostinte limba engleza; constiuie avantaj cunoasterea limbilor italiana/sarba/croata
 Cunostinte de operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point);
 Abilitati de comunicare, adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
 Seriozitate, punctualitate;
 Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor
 Responsabilitate, corectitudine, seriozitate
 Constituie avantaj experienta in domeniul vanzarilor

BENEFICII OFERITE

Oferim:
 contract de munca perioada nedeterminata;
 telefon, laptop, masina, pentru desfasurarea optima a activitatii;
 oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
 pachet salarial atractiv, crestere in functie de performante;
 mediu de lucru dinamic.
Toti cei interesati sunt rugati sa trimita CV-urile la: caludiobegnis@yahoo.it

DESCRIEREA FIRMEI

industrie