Agent de Vanzari/Broker imobiliar

Mica Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea continuă a pieţei imobiliare pentru identificarea imobilelor spre tranzacţionare (vânzare/ închiriere /schimb).
Prospectarea si identificarea continua a cererii din partea clienţilor ( cumpărători, chiriaşi, investitori sau dezvoltatori.).
Contactarea proprietarilor şi vizionarea proprietăţilor oferite spre tranzacţionare, în vederea obţinerii de relaţii necesare despre proprietatile ofertate ;
Cunoaşterea şi studierea continuă a pietei imobiliare.
Prezentarea ofertelor selectate clienţilor interesaţi.
Consilierea profesionistă a clienţilor.

CERINTE

Devotament si implicare
Abilitati deosebite de comunicare si negociere
Atitudine proactiva, orientata spre client
- de restul ne ocupam noi

BENEFICII OFERITE

Curs agent Imobiliar,dezvoltare personala si persuasiune cu cei mai buni traineri din Romania.
Cel mai mare procent din incasari oferit + bonusuri de recunoastere.
Mediu de lucru placut,dinamic si provocator.

DESCRIEREA FIRMEI

Galaxyimob.ro - Agentia Imobiliara Nr.1 din Romania

Echipa tanara
Peste 200 de Brokeri Imobiliari
Mediu de lucru motivant
Posibilitate de afirmare