AGENT BACK OFFICE-LIMBA MAGHIARA

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport clientilor , identifica probelmele acestora si le solutioneaza intr-un mod prompt si eficient;
- Asigura o buna comunicare atat cu clientii, cat si cu furnizorii companiei;
- Se ocupa de corespondenta primita prim email, telefon;
- Redacteaza diverse documente: contracte, facturi, rapoarte.

CERINTE

- Cunostinte de limba MAGHIARA nivel avansat si engleza nivel mediu;
- Studii superioare in domeniul financiar, contabilitate, administrarea afacerilor;
- Cunoasterea programului SAP- Modulul FI, MM;
- Cunoasterea Pachetului Microsoft Office;
- Abilitatea de a lucra intr-un mod structurat si atent;
- Spirit de echipa, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa ;
- Al 13-lea salariu ;
- RELOCARE pentru pentru cei din alte zone ( Satu-mare, Harghita, Covasna);
- Training de initiere.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare