Administrator Salon Coafura

Secluda Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respecta legislatia financiar-contabila;
- Patreaza legatura cu institutiile statului;
- Stabileste si verifica derularea programului de lucru;
- Verifica saptamanal stocurile firmei;
- Intocmeste documentele privind operatiile de gestiune;
- Asigura conditii optime derularii activitatii salonului;
- Supravegheaza in permanenta ca toti angajatii salonului sa efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: tuns, vopsit, spalatul parului, coafat, permanent, etc.
- Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena;
- Asigura si raspunde de pastrarea si folosirea corecta a dotarilor din inventarul preluat in folosinta de angajati: aparatura, mobilier, consumabile (vopsele, oxidanti, prosoape, foarfece, piepteni, perii, placi, foenuri, masinile de tuns,etc.

CERINTE

- Calificare de specialitate;
- Cursuri de perfectionare in domeniu;
- Experienta intr-un salon mare de coafura de minim 5 ani;
- Persoana responsabila,ordonata, punctuala, orientata catre clienti;
- Abilitati foarte bune de coordonator;
- Cunoasterea unei limbi straine constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision in functie de incasarile salonului.

Secluda Solutions este o societate cu capital belgian înfiinţată în 2012. Suntem o companie de Recrutare, Selectie si Leasing Persona, avand ca scop:
• Soluţii rapide de recrutare şi plasare de personal in tara si strainatate;
• Gasirea rapida a anui loc de munca corespunzator aptitunilor si competentelor D-voastra.
Suntem o echipa dinamică şi flexibilă, care are capacitatea de a se adapta la cerinţele pieţei pentru a putea oferi soluţii profesionale adaptate la nevoile clienţilor.