ADMINISTRATOR RETEA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura administrarea optima a retelor de calculatoare, echipamentelor IT si softurilor din magazinele PROFI, conform cerintelor impuse de activitatea firmei.
- Organizeaza si participa la implementarea solutiilor si echipamentelor IT la noile magazine in termenele si conditiile stabilite.
- Raspunde de suportul tehnic (helpdesk) pentru problemele IT&C din magazine astfel inc¿t sa asigure functionarea optima a echipamentelor si softurilor, fara intreruperi si remedierea in cel mai scurt timp a problemelor aparute.
- Pastreaza legatura cu furnizorii de produse si servicii IT&C (calculatoare, case de marcat, scannere, imprimante, ...) in vederea obtinerii in timp util a produselor si serviciilor necesare bunei desfasurari a activitatii in cadrul companiei.

CERINTE

- Studii in domeniul IT
- Experienta in domeniul IT(avantaj)
- Cunostinte hardware
- Cunostinte Windows 2000, Windows XP, Linux
- Cunostinte de retele
- Cunostinte comerciale de baza
- Permis auto(cat.B)
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare
- Capacitatea de a rezolva probleme
- Deschidere catre schimbare
- Spirit de initiativa
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- mediu de lucru dinamic
- training
- oportunitatea unei cariere intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.