1.Customer support representative with italian

Telco International CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa te avem in echipa noastra!
Stii sa vorbesti limba italiana?
Esti ambitios si ai bune capacitati de comunicare, spirit competitiv si orientare spre rezultate ?
Daca ai cateva din aceste calitati, atunci hai in echipa noastra!

CERINTE

Cunoscator de limba italiana

BENEFICII OFERITE

Pahet salarial motivant

Suntem o companie de Marketing si Comunicare a carei echipa si-a consolidat experienta in domeniul vanzarilor in multi ani.

Telco este partenerul ideal pentru dezvoltarea initiativelor de marketing finalizate cu atragarea de noi clienti si dezvoltarea de noi segmente operative in interiorul propriei companii.

Oferim platforme OutSorcing complete pentru dezvoltarea tehnologica si formativa, pentru campanii telemarketing si teleselling atat InBound cat si OutBound, CustomerService si pentru organizarea agendelor Agentilor de Vanzari, Promoteri, Consultanti, Agenti de Asigurari si Brokeri.