SECRETARA- DIRECTOR GENERAL- COMPANIE CAPITAL INTEGRAL STRAIN- LIDER DE PIATA IN EUROPA DE S-E- domeniul ambalajelor

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital integral strain, producator- lider de ambalaje din fibra modelata de hartie, a carei reprezentanta din Romania are peste 5 ani experienta in activitati comerciale. Cu productia sa de circa 240 milioane de cofraje si caserole care echivaleaza cu aproximativ 70% din piata interna, compania a castigat in mod justificat aprecierea si increderea clientilor si a devenit lider de piata europeana a ambalajelor ecologice.

1)Organizeaza efectuarea curateniei si ordinii in biroul directorului general in scopul asigurarii unui mediu de lucru confortabil pentru acesta;
2)Distribuirea apelurilor sosite la societate, preluarea de mesaje pentru anagajatii care nu sunt disponibili si transmiterea lor;
3)Inregistrarea tuturor documentelor (mai putin notificarile oficiale) sosite la societate pe orice cale (curier, cargo, fax, posta etc) si distribuirea acestora catre destinatari;
4)Asigurarea ajungerii la destinatie print-o metoda corespunzatoare a documentelor ce trebuie transmise de catre societate;
5)Intampinarea oaspetilor la intrarea in societate si conducerea acestora catre departamentele care ii intereseaza;
6)Organizarea de sedinte interne
7)Pregatirea rapoartelor sedintelor interne
8)Asigura trimiterea de flori si alte asemenea cadouri la intalniri si protocoluri in care societatea trebuie sa fie reprezentata

CERINTE

experienta intr-un post similar
persoana organizata si comunicativa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
asigurare transport

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.