Agent vanzari

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovezi serviciile de televiziune, internet si telefonie la domiciliul potentialilor clienti;
- Identifici si atragi noi clienti prin vanzarea de servicii UPC la domiciliul acestora;
- Identifici noi oportunitati de vanzare;
- Realizezi in mod eficient programul zilnic de vanzari;
- Raportezi corect, complet si la timp activitatile desfasurate in teren;
- Culegi si raportezi informatiile despre activitatea competitiei.

CERINTE

Tu, esti candidatul ideal daca:
- Iti place munca de teren!
- Ai o buna capacitate de comunicare si putere de convingere!
- Iti doresti o cariera promitatoare intr-o companie multinationala de succes!
- Esti organizat, ambitios, perseverent si de incredere!
- Vrei sa inveti lucruri noi intr-o maniera accesibila!

BENEFICII OFERITE

- Un venit compus din salariu fix plus comisioane in functie de valoarea si volumul vanzarilor!
- Training si programe de dezvoltare continua!
- Construire plan de cariera, sanse reale de promovare!
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala stabila!

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 16 tari, 10 dintre acestea din Europa. Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.