Web Developer C#/.NET

MEBEDO Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta in dezvoltarea aplicatiilor in .NET (C#)
- cunostinte in prelucrarea datelor XML si csv
- cunostinte ASP.NET WebForms si MVC
- experienta in prelucrarea performanta a unui volum mare de date
- intelege principiile de baza ale dezvoltarii web
- limba engleza (scris si vorbit)

CERINTE

- capabil si doritor sa asimileze repede cunostinte noi
- organizat si atent la detalii
- comunicativ si cu abilitati de a lucra in echipa
- orientat catre necesitatile clientului
- ambitios si hotarat sa infranga orice provocare, nu cunoaste imposibilul!
- capabil sa isi recunoasca greselile si dispus sa invete din ele
- responsabil si proactiv, isi respecta termenele limita si se gandeste tot timpul la posibilitati de imbunatatire

AVANTAJ:
- cunostinta limbii GERMANE
- experienta in proiecte de mare amploare
- cunostinte Silverlight, ASP/X, AJAX, XAML
- experienta si/sau referinte HTML5/Windows Azure

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in functie de nivelul de cunostinte
- curs de limba Germana
- ore de lucru foarte flexibile
- Susținere în dezvoltarea competentelor profesionale
- distractie cu echipa
- bonusuri la evenimente speciale
- deplasari in Germania

DESCRIEREA FIRMEI

-- 15 ani de experiență și succes în Germania.
-- Leaderi pe nișa de piață. Specialiști în domeniu.
-- 18.000 de licențe vândute
-- Proiecte sustenabile.

Extindem echipa MEBEDO în România și avem pentru tine:
- Proiecte de dezvoltare software pe termen lung
- Dezvoltare profesională susținută de companie
- Pachete de beneficii (incl. cursuri de limba Germană)
- Participări la evenimente de specialitate (Microsoft etc.)
- Program foarte flexibil
- Posibile deplasări în Germania (la preluarea de proiecte)

Alătură-te echipei în România - Târgu Mureș!
www.mebedo.ro