Tinichigiu auto

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie care activeaza in domeniul auto din Tg-Mures, recrutam Electrician auto:

Responsabilităţi:

- Inlocuire/indreptare parti avariate ale caroseriilor;
- Executarea de lucrari de sudura pentru componentele caroseriei;
- Re-prelucrarea şi finisarea părţilor avariate ale caroseriei;
- Verificarea şi repararea suprafeţelor de caroserie.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Studii medii tehnice sau scoala profesionala de profil;
- Indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea operatiilor specifice;
- Abilitatea de a stabili si mentine relatii bune cu clientii si furnizorii.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- Pachet salarial motivant (peste media pietei);
- Mediu de lucru modern si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.