Tehnician service casa de marcat

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie cu peste 10 ani vechime in piata locala, recrutam Tehnician service casa de marcat :

Responsabilitati:

-Repararea si configurarea caselor de de marcat, imprimante termice, masini de numarat si alte echipamente electronice;

-Mentenanta caselor de marcat

-Asigurarea suportului tehnic pentru clienti

-Interventia in regim de urgenta in cazul defectarii unei echipamente,schimbarea pieselor de uzura

- Deplasari la beneficiari in vederea asigurarii service-ului

CERINTE

Cerinte:

- Minimum 2 ani experienta pe un post similar
- Cunostinte tehnice ,configurari de retele
- Cunostinte de operare PC (MS Office)
- Permis categ .B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Mediu de lucru plăcut şi dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.