TEHNICIAN MASINI SI UTILAJE / ELECTROMECANIC / REPREZENTANT TEHNIC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei: Distributie echipamente profesionale de bucatarie, consumabile. piese de schimb, service.

Responsabilitati post:

- asigura mentenanta si intretinerea utilajelor
- lucreaza in echipa alaturi de alti colegi
- maturitate si responsabilitate in actiunile intreprinse
- dinamism, rezistenta la stres si la efort
- deschidere catre nou si abilitatea de adaptare,

CERINTE

- experienta pe un post similar sau experienta pe un post asemanator, din acelasi domeniu, reprezinta avantaj
- permis de conducere categoria B obligatoriu, preferabil experienta
- studii medii sau cursuri de calificare in domeniul electric/electromecanic
- eficienta la nou, ingieniozitate-necesare pentru situatiile in care va avea in responsabilitate modele noi de utilaje in departamentul de service

In cadrul interviului angajatorul va testa candidatii pe partea de teorie in ce priveste cunostintele generale legate de mentenanta si servisarea echipamentelor!

Va rugam sa aplicati la anunt si sa ne trimite-ti un CV.
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic in vederea stabilirii unui interviu.

BENEFICII OFERITE

Se asigura salariu atractiv, bonusuri, cursuri de calificare