Supervizor-coordonator echipa

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumirea postului
Supervizor Divizia Ingrediente si Materii Prime pt Brutarii, Patiserii ,Cofetarii;

Sarcina principala: coordonarea echipei de vanzari

Se deplaseaza la clienti,exista deja o baza pe care se lucreaza.

Are rolul de a supraveghea si sprijini agentii de Vanzari in activitatile de promovare si dezvoltare.

CERINTE

Cerinte si abilitati:
- experienta necesara –minim 2 ani in activitarea de coordonator al unei echipe de vanzari
- varsta intre 25 - 35 ani
- munca de teren / munca de birou): 80% / 20%
- domiciliu - Tg Mures
- nivel de studii –superioare, orice specializare
- limbi straine-engleza
- permis de conducere-cat B
- alte cerinte si abilitati necesare: fara cazier

BENEFICII OFERITE

Salarizare, beneficii:
- salar net: 1000 lei
- beneficii: comision din vanzari si incasari
Marja de comisionare: 0.6% din vanzari. Volumul de vanzari, acum, este in jur de 400.000 ron/luna
Angajare: Contract de munca sau PFA, Se poate opta pentru o varianta sau alta

Data de start: AZI!

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate