Specialist Resurse Umane

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele partenerului nostru, E.ON Servicii, Trenkwalder cauta un Specialist Resurse Umane.
E.ON Serviciii este una dintre cele mai mari companii de energie si gaze, detinute de investitori din lumea intreaga, companie care poate oferi stabilitate si oportunitatea unui loc de munca pe termen lung.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-Intocmirea dosarului de personal (contract de munca, fise post, declaratii la angajare, semnare cerere deschidere card de salarii);
-Intocmire acte aditionale, decizii de lichidare;
-Operare Revisal;
-Preluarea si verificarea pontajelor;
-Preluarea concediilor medicale si verificarea acestora;
-Comandarea si distribuirea tichetelor de masa;
-Distribuirea fluturasilor de salariu
-Mentierea bazei de date cu evidenta angajatilor;
-Asigura interfata directa cu personalul administrat.

CERINTE

- Minim 1 – 2 ani de experienta in administrare de personal si salarizare;
- Bune cunostinte de administrare de personal si salarizare;
- Cunostinte de legislatia muncii;
- Studii superioare finalizate;
- Cunoastere de limba engleza: conversational;
- Cunostinte de Excel;
-Curs Inspector Resurse Umane;
- Cunostinte operare baze de date;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, adaptabilitate.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).