Specialist comunicare online & New Media

Regis

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvoltarea campaniilor pentru brandurile detinute pe canalele de comunicare online deja existente: site, Facebook
• Optimizarea in motoarele de cautare a site-urilor din portofoliu (SEO)
• Utilizare instrumente online de statistica: Google Analytics
• Sustinere si initiere parteneriate cu site-uri de marketing afiliat
• Dezvoltare platforma blog, cont de Twitter & Pinterest
• Gestionarea prezentei online in site-uri de interes, portaluri sau fluxuri de stiri online pentru a sustine imaginea brandului
• Realizarea vizibilitatii site-ului web în Google Ad Words, Facebook Ads si pe alte canale de promovare online

CERINTE

• Experienta în domeniu de minim 3 ani
• Bune cunostinte Google Analytics, Google AdWords, Facebook Ads, Twitter & Pinterest.
• Persoana dinamica si proactiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

productie / industria textila