Sef de santier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Conforme cu fisa postului care se va aduce la cunostinta in momentul angajarii
Cautam un Sef santier, absolvent al Facultatii de Instalatii, care este nerabdator sa intre pe piata muncii si sa puna in aplicare cunostiintele dobandite din experienta anterioara sau din timpul anilor de studii. Cautam o persoana motivata, care sa detina cunostiinte de baza solide in domeniul instalatiilor, care sa isi doreasca sa devina un bun profesionist.

CERINTE

Viitorul angajat se va ocupa de documentatia necesara pentru derularea proiectelor de instalatii si supervizarea directa a lucrarilor, in vederea predarii in cele mai bune conditii catre beneficiar. Montarea,punerea in functiune,diagnosticarea si remedierea tuturor tipurilor de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apã caldã si rece, canalizare, stingeri incendii si care sunt specifice constructiilor civile si industriale.

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in urma trecerii de etapa interviului final