Responsabil magazin

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii :Responsabil magazin .

Descrierea jobului:

- Preia cerintele clientului si rezolva problemele aparute
- Gestioneaza toata activitatea administrativa si operationala a magazinului
- Inregistreaza in aplicatia informatica statusul solicitarilor venite de la clienti, factureaza produsele achizitionate
- Ofera informatii clare despre serviciile furnizate de companie
- Acorda suport pentru clientii noi sau existenti referitor la gama de servicii livrate de companie

CERINTE

Candidatul ideal:

- Absolvent studii medii
- Foarte bune abilitati de comunicare (oral si scris)
- Persoana riguroasa, atenta la detalii, orientata catre client si catre rezultate
- Cunostinte de limba romana si lb.maghiara la nivel avansat
- Experienta in domeniul constructii –constituie avantaj
- Cunostinte operare Pc (Microsoft Office )
- Permis de conducere cat B.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.