Proiectant industrial

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza intr-o companie de consultanta in ingineria industriala ( domeniile de activitate: farmaceutic, chimie, petrol si gaze, energetic, cercetare etc. )

Se cauta o persoana care sa proiecteze/deseneze instalatii ( retele de tevi). Principalele responsabilitati constau in:
-proiectare 2D, 3D
-expertiza pe site-urile industriale
-elaborarea si actualizarea desenelor tehnice ( scheme, schite)
-realizarea planurilor de ghiduri conexe
-verificarea planurilor de constructie

CERINTE

Candidatul ideal trebuie:
-sa aiba min 3 ani experienta pe o pozitie similara
-sa cunoasca DAO ( 2D, 3D) : PDMS, AUTOCAD, PDSMicrostation, Smartplant
-sa cunoasca limba franceza la nivel conversational
-sa cunoasca termeni tehnici in limba engleza ( constituie avantaj)
-sa aiba spirit de echipa, sa fie serios, responsabil, deschis sa invete lucruri noi

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.