Programatori PHP si Fast Reports

MEBEDO Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie tanara cu capital german, inundata cu proiecte de dezvoltare software (PHP, .NET, C, Delphi) de catre firma mama.
Cautam coechipieri sociabili si motivati, dornici sa invete, care sa-si dezvolte potentialul in cadrul firmei noastre.

CERINTE

PHP (Junior + Senior):
Necesar
- experienta PHP OOP Frameworks (eg. Zend)
- cunostinte bune SQL
- limba engleza avansat
Constituie un avantaj
- cunoasterea limbii GERMANE
- experienta in AJAX, JSON/SOAP, JavaScript
- experienta si/sau referinte HTML5/aplicatii pentru echipamente mobile (cu touchscreen)

FAST REPORTS (entry level):
Necesar
- cunostinte de baza Delphi
- experienta/referinte anterioare Delphi

BENEFICII OFERITE

Proiecte provocatoare
Susținere în dezvoltarea competențelor profesionale și abilităților personale
Cursuri de limba Germană
Participare la evenimente de specialitate
Bonusuri la evenimente speciale
Susținere pentru relocare
Condiții flexibile de muncă
Distracție cu echipa
Deplasări în Germania

DESCRIEREA FIRMEI

-- 15 ani de experiență și succes în Germania.
-- Leaderi pe nișa de piață. Specialiști în domeniu.
-- 18.000 de licențe vândute
-- Proiecte sustenabile.

Extindem echipa MEBEDO în România și avem pentru tine:
- Proiecte de dezvoltare software pe termen lung
- Dezvoltare profesională susținută de companie
- Pachete de beneficii (incl. cursuri de limba Germană)
- Participări la evenimente de specialitate (Microsoft etc.)
- Program foarte flexibil
- Posibile deplasări în Germania (la preluarea de proiecte)

MEMBRII EHIPEI NOASTRE SUNT:
- Capabili si dornici sa asimileze repede cunostinte noi
- Organizati si atenti la detalii
- Comunicativi si cu abilitati de a lucra in echipa
- Ambitiosi si hotarati sa infranga orice provocare, nu cunosc imposibilul!
- Capabili sa isi recunoasca greselile si dispusi sa invete din ele
- Responsabili si proactivi, isi respecta termenele limita si se gandesc tot timpul la posibilitati de imbunatatire

Alătură-te echipei în România - Târgu Mureș!
www.mebedo.ro