Programator PHP

Finea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programatori PHP pentru biroul nostru din Targu Mures.

Profilul candidatului ideal:
- capabil si doritor sa asimileze repede cunostinte noi
- organizat si atent la detalii
- comunicativ si cu abilitati de a lucra in echipa
- orientat catre necesitatile clientului
- ambitios si hotarat sa infranga orice provocare, nu cunoaste imposibilul!
- capabil sa isi recunoasca greselile si dispus sa invete din ele
- responsabil si proactiv, isi respecta termenele limita si se gandeste tot timpul la posibilitati de imbunatatire

Aplicarile se fac prin MyJob sau email la jobs@finea.ro

CERINTE

NECESAR
- experienta PHP Frameworks (preferabil Zend)
- JavaScript, XML
- intelege principiile de baza ale dezvoltarii web
- cunostinte de baza MS SQL
- limba engleza (scris si vorbit)

AVANTAJ:
- cunostinta limbii GERMANE
- cunostinte Firebird
- cunostinte Unit Testing
- cunostinte AJAX, JSON/SOAP
- experienta si/sau referinte HTML5/aplicatii pentru echipamente mobile (cu touchpad)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- ore de lucru flexibile si atmosfera informala
- cursuri de perfectionare
- pregatire specializata de proiect la clientii/partenerii nostri din Germania

DESCRIEREA FIRMEI

www.finea.ro