PROGRAMATOR C#, WEB

LYNX SOLUTIONS (DC)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti avea posibilitatea de a lucra intr-o echipa profesionista de dezvoltare pentru clienti din tara si strainatate. Sarcinile de lucru vor include dezvoltarea si testarea aplicatiilor noastre respectiv interactiune cu clientii nostrii (inclusiv deplasari in afara tarii).

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- cunostinte bune C#, tehnologii WEB (ASP, HTML, CSS, JavaScript, XML/XSLT)
- cunostinte de SQL (Microsoft SQL Server)
- cunostinte OOP
- sa cunoasca la nivel conversational una din limbile Engleza sau Germana
Constituie avantaj:
- limba Engleza, Germana, Maghiara
- T-SQL, PL/SQL
- abilităti bune de comunicare
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de invatare, perfectionare a cunostintelor
- Sistem de bonusuri (pe performanta, pe proiect)
- Certificari Microsoft finantate de companie

Lynx Solutions este un furnizor de servicii IT axat pe livrarea unor solutii profesionale pentru aplicatii de afaceri personalizate.

Competentele firmei Lynx Solutions se plaseaza in domeniul dezvoltarii si implementarii solutiilor integrate de software pentru afaceri. Prin parteneriatele existente cu companii binecunoscute de dezvoltare de aplicatii ERP Lynx Solutions poate oferi solutii tehnice de inalta calitate si fiabilitate pentru problemele de afaceri intampinate de clientii sai in activitatile de zi cu zi.