Programator C++ / C#

XData Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare și testare software.

CERINTE

Candidat cu o fire comunicativă, gândire analitică și care înțelege cu ușurință cerințele clienților noștri.
Dornic de a învăța, explora, cerceta cu scopul să dezvolte software eficient și prietenos cu utilizatorul.
Nivel – Junior->Mediu
Part-time || full-time
Cerințe:
Candidatul trebuie să aibă cunoștințe avansate de OOP aplicate în C++ 1.x și/sau C# 4+
Constituie un avantaj experiența în utilizare a unora dintre următoarele tehnologii/API-uri:
- Windows SDK, STL, MFC, ATL/COM, BOOST, .NET si WPF
- Grafica 2D/3D, GDI+, OpenGL/DirectX, CAD/BIM si UML

BENEFICII OFERITE

Oferta include: salariu, bonusuri, bonuri de masă, participare la activități sportive & recreere.
Toate beneficiile se negociază în funcție de performante.
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.
Contact: mail@x-data.ro

Suntem o echipă ambiţioasă care şi-a propus să deschidă un nou capitol în industria software din ţara noastră şi nu numai.
Cu mult curaj, entuziasm, experienţă şi dispunând de tehnologii actuale suntem angajaţi în dezvoltarea de produse CAD / CAM, respectiv în a oferi servicii specializate în domeniu.
Experienţa acumulată de fiecare dintre membrii echipei, indiferent dacă a câştigat-o în ţară sau pe alte meleaguri, o să vă convingă de profesionalismul lor.