Programator

WS IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta in domeniul dezvoltarii de aplicatii web minim 1 an
- cunostinte solide in PHP , MySQL, CSS, HTML,
- cunostinte in PhotoShop, Flash constituie un avantaj
- capacitate de analiza de detaliu si de operare, spirit de observatie, intuitie, perspicacitate.
- atentie concentrata si distributiva.
- perseverenta si determinare in identificarea de solutii alternative si in finalizarea proiectelor.
- capacitate de adaptare rapida la situatii si de respectare a unor termene limita
-capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu 200 euro + bonusuri
- lucrul in echipa pentru proiecte internationale
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Furnizor de servicii internet cu un focus definit pe calitate si cantitate. Cantitate mare de informatii intr-un timp cat mai scurt (cele mai rapide servicii de Internet) si calitatea net superioara a transmiterii informatiei, asigurata de investitia semnificativa in echipamente performante de ultima ora.