Operator depozit

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza operatori depozit in Tg.Mures.

Responsabilități:

- Etichetează produsele recepționate și le transferă în depozite
- Completează și întreține fișele de magazie, operează stocurile
- Raspunde de corectitudinea stocurilor din depozite și de îndeplinirea cerințelor
- Pregătește produsele pentru livrare, respectă instrucțiunile de lucru referitoare la ambalare, etichetare produse
- Scanează sau operează manual transferurile de produse, înregistrează livrările.

CERINTE

Cerințe:
- Condiție fizică bună
- Operare calculator: nivel mediu
- Rezistență la efort fizic
- Abilități de a lucra împreună cu alte persoane, abilități foarte bune de comunicare, competențe sociale, adaptabilitate, discreție
- Punctualitate

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.