Online Marketer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Analiza obiectivele site-urilor
– Propune si urmareste implementarea de proiecte
– Servicii si activitati care sa ajute la atingerea acestor obiective;
– Creeaza specificatii functionale pe baza carora persoanele implicate in proiect sa poata implementa facilitatile descrise;
– Defineste functionalitatile, obiectivele, indicatorii masurabili si procedurile de gestionare post-implementare;
– Asigura implementarea in termenele stabilite, la nivelul de calitate propus, a proiectelor din gestiune;
– Un plus: cunostinte de Online Marketing (SEM, SEO), newsletter campaign, HTML/CSS.

CERINTE

– Experienta in dezvoltarea de proiecte in mediul online
- 2 ani de experienta in Google Analitics
– Foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
– Gandire strategica, dinamism, implicare;
– Bune abilitati organizatorice si de gestionare a timpului;
– Cunostinte de usability, vanzari online, proiecte web;
– Creare campanii de marketing online
– Analiza site-uri
– Abilitatea de comunicare cu echipa de programare
– Utilizator experimetat: blogging, social networks

BENEFICII OFERITE

– Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara;
– Pachet salarial motivant;
– Bonusuri pentru atingerea targhetelor