Marketing Manager

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic :Manager Marketing .

Responsabilitati:

• Elaboreaza si coordoneaza campanile de promovare a produselor firmei, stabileste canalele de comunicare;
• Reprezinta compania in actiunile de promovare
• Negociaza si monitorizeaza contractele de vanzare.;
• Instruieste si coordoneaza implicarea fortei de vanzari in procesul de promovare;

Cerinte:

• Absolvent studii superioare preferabil in domeniul management/marketing;
• Minim 5 ani de experienta in domeniul farmaceutic intr-un post similar;
• Experienta in coordonarea unei echipe
• Cunostinte solide MS Office;
• Cunoasterea limbii engleza la nivel avansat
• Foarte bune abilitati de comunicare si formulare (scris, vorbit)
• Seriozitate, punctualitate, atentie la detalii si responsabilitate
• Respectarea termenelor limita
• Permis Cat. B

CERINTE

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant;
• Programe de training si instruire

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.