Marketing manager

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de recrutare Tjobs isi mareste echipa si cauta un Marketing Manager

Candidatul ideal va avea urmatoarele responsabilitati:

- gestionarea activitatii de marketing online si offline, relatii publice si social media
- analizarea pietei europene de dezvoltare aleTjobs si Tjobsrecruit
- propunerea de solutii de prezenta ale Tjobs si Tjobsrecruit pentru pietele respective
- rolul de a reprezenta un liant intre departamentul de marketing si restul departamentelor
- coordonarea si dezvoltarea echipei de marketing
- selectarea si gestionarea relatiilor cu colaboratorii companiei
- intocmirea de rapoarte periodice si ad hoc in functie de solicitarile primite

CERINTE

- minim 5 ani experienta pe un post similar in domeniul vanzarii de servicii
- abilitati de gestionare si coordonare de echipa
- cunoasterea in egala masura a mediilor online si offline

Se cauta o persoana cu capacitatea de a construi si mentine o imagine de ansamblu.

BENEFICII OFERITE

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.