Manager vanzari

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul dintre cei mai cunoscuti dealeri auto din Tg Mures: Manager de vanzari

Atributii:

Intampinarea clientilor
Pregatirea ofertelor
Participare proactiva si inovativa in cadrul procesului de negociere
Oferirea si organizarea Test Drive-ului catre client
Intocmirea contractelor de vanzare-cumparare
Oferirea suportului pentru solutiile de finantare
Livrarea autoturismelor catre clienti
Activitate de follow-up dupa livrarea autoturismelor
Intocmirea si transmiterea rapoartelor catre superior
Participare proactiva la imbunatatirea tuturor procedurilor

CERINTE

Candidatul ideal:

Experienta relevanta in vanzari
Comunicare coerenta si corecta din punct de vedere gramatical (si in scris)
Abilitati de leadership, organizare si management
Aspect ingrijit
Ascultare activa
Spirit de echipa
Punctualitate
Atentie la detalii
Promptitudine
Atitudine pro-activa si creativitate
Orientat spre rezultat
Competente matematice si spirit analitic
Competente lingvistice (scris si vorbit): maghiara, romana si engeleza
Competente IT: operare calculator (Word, Excel si PowerPoint)
Auto motivarea privind formarea profesionala
Permis Cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru tanar si dinamic
Posibilitati de promovare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.