Manager proiect

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care ofera consultanta in domeniul proiectelor. : Manager Proiect.

Atributii:
-Elaborarea cererii de finantare PNDR, POR, POIM, POSDRU
-Verificarea conformității documentațiilor tehnice aferente cererilor de finanțare: DALI, SF, PT, etc.
-Implementarea proiectelor de finanțare prinPNDR, POR, POIM, POSDRU
-Elaborarea planurilor de afaceri pentru cereri de finanțare de tip POR, PNDR, etc
-Elaborare ACB (analiză cost-beneficiu)
-Analizarea economico-financiara a companiilor (analiza situatiei financiare a companiei: bilant, cont de profit si pierdere, cash-flow)
-Organizarea si coordonarea echipelor de proiect; planificarea dinamica a activitatilor, urmarirea respectarii bugetelor si a termenelor.
-Estimarea duratei task-urilor si stabilirea de deadline-uri
-Întocmirea de analize și situații financiare aferente proiectelor sauî n general pentru activitatea firmei

CERINTE

- Studii economice
- Cunoștințe specifice pentru compunerea cererilor de finanțare
- Cunostinte Ms Office (Excel)
- Competente lingvistice :lb.engleza ,lb.maghiara –constituie avantaj
- Abilități bune de comunicare
- Mod de exprimare corectă, scriere corectă
- Gândire logică, sistematică
- Spirit de echipă
- Rezistență la stres
- Exactitate, precizie
- Permis de conducere cat.B –constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut, inovativ, cu provocari profesionale;
-Echipa tanara, dinamica

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.