graphic designer

IMCO CHEMICALS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creatie grafica pentru:
- tiparituri (cataloage, pliante, reviste, prelucrare imagini etc.)
- printuri de mari dimensiuni in-door si out-door;
- web-design;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Grafician cu experienta, bun cunoscator al programelor: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDraw si Microsoft Office.
Calităţi necesare:
• creativitate şi originalitate
• percepţie acurată a culorilor şi detaliilor
• integritate, responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă
• motivare şi interes profesional in ceea ce intreprinde
• interes către nou si imbunătăţirea continuă a activităţii
• orientare către eficienţă / rezultate
• spirit de echipă
• Cunostite solide de limba engleza

!!! Disponibilitate pentru relocare in Tg-Mures !!!

CV-urile impreuna cu portofoliul dumneavoastra (obligatoriu) se trimit la adresa: office@cbstore.eu
• Doar cei selectati vor fi contactati pentru interviu

BENEFICII OFERITE

• perspectiva unei cariere in cadrul unei firme de prestigiu in Romania
• un sistem de salarizare motivant

DESCRIEREA FIRMEI

producator de produse chimice, parfumuri si confectii