Farmacist (inginer chimist, Bio-chimist)

Sandoz Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de farmacist (sau inginer chimist, sau chimist) la Controlul Calitatii pentru analize fizico-chimice intr-un laborator de industrie farmaceutica

Pozitia de farmacist (sau inginer chimist, sau bio-chimist) la Productie cu responsabilitatea de a coordona activitatea din spatiul de productie

CERINTE

Studii superioare (Farmacie, Inginerie chimica, Chimie – Biologie)
Cunoscator de limba engleza, operare PC
Experienta in industria farmaceutica reprezinta un avantaj

Responsabil, comunicativ
Bun organizator, cu initiativa
Cu spirit de echipa
Rezistent la stres
Disponibil la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Munca intr-un colectiv tanar
Posibilitati de dezvoltare a carierei
Pachet salarial atractiv

SANDOZ este o companie farmaceutica, lider mondial in productia de medicamente generice, calitatea produselor Sandoz fiind binecunoscuta in Romania de mai mult de 15 ani.
Avem o echipa dinamica si competitiva si planuri indraznete pentru viitor