Expert fonduri europene si strategii de dezvoltare

SC LangEdu Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• identificarea finantari nerambursabile (inclusiv PNDR) si potentali clienti;
• elaborarea documentatiei de proiect/ strategiei de dezvoltare locala;
• elaborare notificari, raspunsri clarficari etc pe proiectele aprobate;
• consultanta privind implementarea proiectelor sau a strategiei elaborate pentru clientii firmei.

CERINTE

• studii superioare finalizate (preferabil economice)
• experienta de minim 1 an in scriere si implementare de proiecte/ strategii (min 2 proiecte scrise, min o strategie de dezvoltare elaborata)
• experiență pentru depunerea și implementarea proiectelor europene pentru P.N.D.R, P.O.R, POS MEDIU, POS DRU și alte fonduri guvernamentale sau europene (Bruxelles);
• cunostinte PC
• capacitate de a lucra in echipa
• atentie la detalii
• experienta de lucru cu termene si rezistenta la stes
• permis de conducere categoria B (preferabil)
• cunostinte bune de limba maghiara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

• salariu atractiv si bonusuri
• mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si plina de initiative
• posibilitatea de dezvoltare profesionala (cursuri, schimburi de experienta)

Credibilitatea și profesionalismul nostru pentru marile proiecte.