Electronist service aparate jocuri noroc, sisteme de monitorizare slot machine

real poker.srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnosticarea primara si complexa a mijloacelor de joc si IT
- depanarea si inlocuirea modulelor defecte
- asamblarea - montarea aparatelor de joc
- montarea componentelor de baza pe circuitele imprimate
- mentinerea - montarea sistemelor de supraveghere video si IT

CERINTE

-Studii superioare de specialitate electronica, calculatoare,automatizari
- experienta in domeniu
- finalizarea la termen a lucrarilor
- responsabilitate in legatura cu reparatiile si lucrarile realizate
- disponibilitate la deplasari
- permis categoria B
Cunostinte: de baza in electronica, operare PC, ( hardware, retelistica, programare PC constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

salariu motivant, bonuri de masa, concedii, plata ore sjuplimentare, bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala ce activeaza in domeniul gamblingului