Electronist

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie multinationala din industria constructiilor, recrutam: Electronist

Atributii:
- Efectuarea serviciilor specifice în garanție și postgaranție;
- Activități administrative privind casele de marcat fiscale;
- Menținerea, dezvoltarea și extinderea relațiilor cu clienții.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Cunoştinţe şi experienţă în electronică;
- Abilitati tehnice și electronice;
- Perseverenţă, obiectivitate, disciplină;
- Adaptare la complexitatea muncii, iniţiativă şi creativitate;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Limba romana si maghiara la nivel avansat;
- Permis categ. B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Salar motivant;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Tichete de masă.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.