Electromecanic

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie multinationala –Electromecanic .

Atributii:

- Realizarea lucrarilor de întretinere si reparatii în vederea mentinerii instalatiilor si utilajelor din spatiul de productie ;
- Intretinere preventiva si corectiva la echipamente de productie;
Profilul candidatului ideal :

- Spirit practic si bune abilitati tehnice
- Comunicare eficienta
- Spirit de echipa
- Capacitate buna de organizare si planificare
- Flexibilitate
- Atitudine pozitiva, abilitatea de a se mobiliza si a-i mobiliza pe altii
- Viteza de reactie si capacitatea de a lua decizii

CERINTE

- Studii medii in domeniul electromecanic;
- Cunostinte de mecanica ,electricitate ,automatizari ,pneumatica;
- Experienta in intretinerea ,repararea si reglarea echipamentelor industriale;
- Limba engleza la un nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Tichete de masa
- Sistem de bonusare
-Conditii de munca intr-un climat profesional

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.