Economist

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o brutarie cu peste 30 de magazine proprii in Targu Mures : Economist.

CERINTE

-Intocmirea evidentelor contabile in conformitate cu legislatia fiscala si contabila;
-Efectuarea tuturor inregistrarilor contabile pana la nivel de balanta;
-Colaborarea la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;
-Studii superioare economice finalizate;
-Capacitate de analiza logica si numerica;
-Persoana comunicativa, meticuloasa, atenta la detalii, organizata;
-Cunoasterea sistemului de operare MS Office.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut si dinamic .

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.