DIRECTOR SUCURSALA TARGU MURES

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea zilnica a sucursalei, in conformitate cu strategia de business a bancii;

- Dezvolta portofoliul de clienti si volumul de afaceri impreuna cu echipa de vanzari;

- Gestioneaza activele si pasivele sucursalei, avand ca scop maximizarea profitului si controlul riscului;

- Se asigura ca toti clientii bancii primesc servicii bancare de calitate, conform solicitarilor acestora;

- Coordoneaza si monitorizeaza responsabilitatile si obiectivele profesionale ale intregii echipe a sucursalei;

- Aplica corespunzator, la nivelul sucursalei, legislatia, regulamentele BNR, procedurile interne ale bancii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;

- Experienta bancara de cel putin 3 ani;

- Permis de conducere (B);

- Abilitati manageriale;

- Atitudine proactiva;

- Buna cunoastere a pietei si mediului de afaceri din Romania.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!