DIRECTOR PRODUCTIE

NETT FRONT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
• coordonarea şi monitorizarea activității de producţie şi respectarea termenelor de finalizare a comenzilor
• asigurarea calității produselor conform procedurilor şi standardelor existente
• urmărirea activității utilajelor de producţie şi asigurarea funcționării în parametrii normali a liniilor de producție
• urmărirea respectării prescripţiilor tehnologice de către operatorii de maşini unelte
• organizarea, monitorizarea şi gestionarea echipei din subordine

CERINTE

• studii superioare în domeniile prelucrarea lemnului, electromecanică și/sau automatizări
• minim 3 ani experienţă în activitatea de producţie
• experienţă în managementul echipelor
• abilităţi excelente de organizare
• bune abilităţi de comunicare şi gestiune a conflictelor
• bun spirit de observaţie, atenţie la detalii
• respectarea termenelor limită, disciplina muncii

BENEFICII OFERITE

• şansa de a pune în practică experienţa dobândită în coordonarea unei echipe
• autonomie în construirea propriei strategii de producţie
• stabilitate şi maturitate profesională a echipei, carieră de succes
• mediu de lucru plăcut, modern care încurajează aportul şi iniţiativa personală
• perioadă de training tehnic şi acomodare după angajare
• pachet salarial atractiv

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de e-mail office@nettfront.ro