Dezvoltator IOS

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru orasul Targu Mures, cautam dezvoltator IOS.

Responsabilitati:
- Preluarea partii de dezvoltare pentru o aplicatie IOS existenta in App Store ;
- Responsabilitati pentru intreg ciclul de viata al aplicatiei (concept, design, implementare,  testare, publicare in App Store si suport tehnic);
- Lucrul direct cu managerii de produs, designeri pentru a concepe, construi, testa si a realiza produse noi;

CERINTE

- Cunostinte solide de IOS (inclusiv restrictiile pe care le are);
- Objective C pentru iOS (iPhone, iPad), iOS API;
- Abilitati de proiectare si programare orientate obiect in Objective-C sau Swift ;
- Familiarizat cu iOS API , iOS SDK si Xcode;
- Cunoasterea procesului de securizare a aplicatiilor atat la nivel conceptual cat si tehnic;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri stimulative
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.