Dezvoltator Aplicații Mobile

MEBEDO Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul candidatului ideal:

- capabil și doritor să asimileze repede cunoștințe noi
- organizat și atent la detalii
- ambițios și hotărât să înfrângă orice provocare, nu cunoaște imposibilul!
- capabil să își recunoască greșelile și dispus să învețe din ele
- responsabil și proactiv, își respectă termenele limită și se gândește tot timpul la posibilități de îmbunătățire

CERINTE

Cunoștințe necesare:

- experiență și referințe iOS/Android Apps
- limba engleză - scris și vorbit

Reprezintă avantaj:

- experiență HTML5
- cunoștințe bune HTML, CSS, JavaScript
- limba germană

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- ore de lucru foarte flexibile
- atmosferă și echipă prietenoasă
- distracție cu echipa
- cursuri de limba germană

Arată-ne ce știi! Trimite-ne referințe cu lucrările tale la jobs@mebedo.ro!

Firma noastă se ocupă de 3 ani de crearea paginilor web și a aplicațiilor mobile. Pe viitor, dorim să ne extindem activitatea atât pe piața națională cât și pe cea internațională. Ne mândrim cu profesionalism si perseverență în afaceri.

Suntem o echipă tânără, flexibilă și creativă. Punem pasiune în toate proiectele noastre și ne dorim să oferim clienților noștrii cele mai bune soluții, îmbinând creativitatea românească cu eficiența germană.

Prezenți atât online cât și în mediul print, avem avantajul experienței naționale și internaționale, oferind soluții web personalizate și consultanță individuală în 6 limbi.