DESIGNER GRAFICA SI WEB

SC Materom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Experienta relevanta in design grafic.
- Cunoasterea foarte buna a programelor IT de specialitate (CorelDraw, Adobe Photoshop, Indesign etc. ).
- Portofoliu de lucrari.
- Studiile superioare in domeniu constituie avantaj.
- Flexibilitate.
- Abilitati de organizare si planificare.
- Meticulozitate si acuratete.
- Creativitate.
- Cunostinte de lb. engleza constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
- Salarizare motivanta

Importator si distribuitor de piese si accesorii auto originale si after-market.
Firma a fost infiintata in 1998, are sediul in Cristesti, jud. Mures si are deschise puncte de lucru in Bucuresti,Timisoara, Brasov, Iasi, Suceava, Pitesti si Constanta. In acest interval de timp firma a devenit unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto de pe piata din Romania.