Coordonator Service Auto

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta cu 5 puncte de lucru in Tg-Mures si cu peste 35 de angajati, cautam URGENT Coordonator service auto cu experienta.

CERINTE

Responsabilitati:
- organizarea, coordonarea si controlarea activitatii de service
- dezvoltarea portofoliului de clienti – identificarea noilor modalitati de atragere a clientilor si de retentie a acestora
- asigurarea standardelor de calitate privind lucrarile de reparatie executate in cadrul service-ului auto, in conformitate cu obiectivele firmei
- elaborarea strategiei comerciale din cadrul service-lui auto pentru realizarea obiectivelor
- coordonarea eficienta a personalului din subordine
- stabilirea obiectivelor personalului din subordine, termenelor-limita si modalitatilor de masurare a gradului de realizare a obiectivelor
- verificarea zilnica a situatiei platilor la termenul scadent si urmarirea recuperarii platilor neefectuate
- controlarea si asigurarea respectarii normelor de Securitate a Muncii si PSI
- controlarea si asigurarea respectarii procedurilor interne si a Regulamentului Intern in cadrul companiei
- intocmirea analizelor, previziunilor si rapoartelor privind activitatea de service

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0747.955.758 sau trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa valentina.topolicianu@yahoo.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Recrutare