Coordonator Marketing

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa iti dezvolti cariera alaturi de profesionisti entuziasti, dinamici si ambitiosi?

Esti pasionat/a de marketing si ai excelente abilitati sociale?
Esti o persoana creativa avand personalitate dinamica, cu atentie la detalii exersata si focusata pe rezultate?
Ai simtul umorului, lucrezi foarte bine in echipa, te intelegi bine cu deadline-urile?

Atunci acest job poate fi al tau!

CERINTE

Studii: Liceu

Județe: Mures

Limba straina: Engleză: Avansat

Experienta de minim 2 ani in domeniul marketingului online;
Experienta de minim 1 an in corporate marketing sau social media marketing pentru un brand;
Foarte bune cunostinte de limba engleza si limba romana – scris si vorbit;
Cunostinte in campanii Google AdWords, AdSense, Facebook, Twitter, etc;
Cunostinte de baza de SEO si SEM prezinta avantaj;

Abilitati de comunicare si prezentare avansate
Cunoasterea metodelor de promovare
Coordonează organizarea de evenimente, targuri, workshopuri pentru promovarea imaginii şi produselor si a serviciilor firmei.
Gestionează materialele de marketing
Coordonează updatarea informaţiilor privind produsele şi promoţiile de pe site-ul companiei
Coordonează activităţi de cercetare a pieţei şi studii de marketing
Actualizarea, elaborarea, implementarea si dezvoltarea a planului de marketing si a strategiilor de comunicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Cariera in domeniul marketingului si al comunicarii online alaturi de cea mai mare companie din Europa centrala si de Est pe domeniul sau de activitate
Salariu atractiv in functie de evolutie si rezultate
Dezvoltare profesionala prin participarea la conferinte si seminarii specializate
Posibilitatea de a lucra si intr-un mediu profesional dinamic si placut
Un mediu de lucru placut si dinamic
Team-buildinguri si Training-uri internationale

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate