Controlor Financiar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul din partenerii sai, o companie care activeaza in domeniul IT/Electronice: Controlor Financiar!

Atributii:

- Analiza financiara;
- Analiza costurilor;
- Business controlling
- Dezvoltare sistem de BI
- Elaborarea de bugete si previziuni;
- Rapoarte zilnice, saptamanale, lunare cu privire la activitatea desfasurata;

CERINTE

-Absolvent Studii Economice, preferabil Finante/Banci sau Contabilitate si Informatica de Gestiune;
-Minim 2ani experienta intr-un post similar (in activitatea de bugetare si/sau control financiar);
-Cunostinte bune de analiza si raportare financiara;
-Cunostinte foarte bune de MS Office (Word, Excel);
-Spirit de initiativa, excelente abilitati analitice si numerice.
-Capacitate dovedita de a lucra cu temene scurte.
-Buna capacitate de analiza si sinteza;
-Bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut, inovativ, cu provocari profesionale;
-Echipa tanara, dinamica;

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.